KONST / Litografier / Färglitografi 14775150
nr 1477 5150
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad, numrerad 133/150. Färglitografi, bildmått: 20x33 cm, yttermått inklusive ram: 42x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 juli 2022
kl 20:30:29
24/6 19:57:20
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson